Elektronická kniha: Pravda a lož o metóde CLIP-IN

Myslíte to s predĺžením vlasov prostredníctvom CLIP-IN vážne? V tejto elektronickej knihe nájdete šokujúce informácie, ktoré vám pre istotu nik nepovie. Autorka opísala výhody, ale aj nevýhody predlžovania metódou CLIP-IN. Veľmi presne opíše situácie, kedy sa môžete stať terčom podvodu. Jediná kniha tohto typu pre všetky dievčatá, ktoré to myslia s metódou CLIP-IN vážne.

Knihu si môžete stiahnuť ZDARMA, ktorá vám bude poslaná na váš email (nižšie je odkaz).
 
Čo povedali o tejto knihe ...

"Vaša elektronická kniha sa mi veľmi páčila. Zaujal ma obsah, prehľadnosť a príjemný štýl písania. Našla som v nej veľa nových informácii aj napriek tomu, že skúsenosť s CLIP-IN mám. Určite vašu knihu odporučím svojim známym. Som rada, že som mala možnosť prečítať si ju. Prečítala som ju celú a bolo to naozaj zaujímavé čítanie. Určite to bude veľký úspech ak ju budete publikovať." Alexandra P.
............................

"Najviac sa mi páčila prvá časť knihy. Pravda o ľudských vlasoch použitých na CLIP-IN a ako sa vyhnúť podvodným ponukám? Vedela som, že na trhu existujú rôzne druhy vlasov a aj som si bola vedomá, že ázijské sú oproti európskym či ruským drahšie. Neverila by som však, že až tak veľmi. Zároveň ma prekvapil fakt, že ázijské vlasy sú upravované, aby sa tým európskym podobal. Najzarážajúcejšie však pre mňa bolo, že do príčeskov pridávajú umelé, ba dokonca zvieracie vlasy. Myslím, že po prečítaní tejto kapitoly si na toto budem teda dávať naozaj pozor!!!" Nika B.
............................

"Po prečítaní tejto príručky sa mi doslova otvorili oči. A to práve kvôli tomu, že mnohé stránky a obchody, ktoré ponúkajú CLIP-IN, poskytujú o vlasoch nepravdivé informácie. Žiaľ  na to doplatila aj moja sestra, ktorá si CLIP-IN kupovala kvôli svadobnému účesu. Nemenovaný obchod poskytuje o vlasoch informácie, ktorým by neodolala asi žiadna žena. Vraj originál európske vlasy, ktoré majú neuveriteľnú životnosť. No hneď ako jej prišli, videli sme, že vlasy sú premiešavané umelými. Pri tom sľubovali 100% ľudské." Anka H.

 
* povinné indikácie

www.nanicvlasy.sk použije informácie, ktoré poskytnete v tomo formulári na vaše kontaktovanie a poskytovanie informáčných a marketingových správ. Prosíme vyznačte váš súhlas: